Rekonštrukcie v Kežmarku pokračujú: Na Baštovej vás čakajú obmedzenia


Foto: Rekonštrukcie v Kežmarku pokračujú: Na Baštovej vás čakajú obmedzenia Foto: Facebook/Mesto Kežmarok - oficiálna stránka

Kežmarok pokračuje v rekoštrukčných prácach na cestách. Znamená to, že v častiach, kde takáto rekonštrukcia prebieha, platia obmedzenia pre vodičov a chodcov. Ulica Baštová bude uzavretá od pondelka 19. júna do 6. júla. 

„Rekonštruovaný úsek začína pri Kovospole na ulici Hviezdoslavova a pokračuje až po križovatku na Kušnierskej bráne. Rekonštrukcia od križovatky na Kušnierskej bráne po ulicu Garbiarska začne už vo štvrtok 15. júna,“ uvádza mesto v príspevku.

Práce budú vykonávané na obnove krytu vozovky. Na všetky parkoviská, ktoré sa nachádzajú na ulici Baštová, nebude umožnený prístup. Mesto žiada vodičov, aby využili parkoviská dostupné v okolí. 


„Prístup pre obslužné vozidlá bude možný len v nevyhnutnom čase v závislosti od priebehu prác. Záchranným vozidlám bude tento priestor dostupný bez obmedzení,“ dodáva mesto.

Už pred festivalom Európskeho ľudové remesla, ktoré sa v Kežmarku koná od piatku 7. júla do nedele 9. júla, by mala byť dopravná situácia v meste zlepšená. 


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: