Úplná uzávierka cesty Raslavice je ukončená, naďalej prebieha rekonštrukcia s čiastočným obmedzením


Foto: Úplná uzávierka cesty  Raslavice je ukončená, naďalej prebieha rekonštrukcia s čiastočným obmedzením Foto: ilustračné

Správa a údržba ciest PSK uzatvorila 30. septembra 2017 hlavnú cestu smerom na Bardejov, z dôvodu opravy cesty a rekonštrukcie mosta cez potok Sekčov. Rekonštruovaný úsek je súčasťou obnovy celého úseku od obce Kapušany až po Bardejov. Cesta II/545, je zaradená ako cesta II. triedy pre dopravné spojenie medzi okresmi Prešov a Bardejov v Prešovskom samosprávnom kraji. Cesta začína v obci Kapušany na križovatke s cestou I/18 a vedie cez Demjatu, Raslavice, Kobyly do Bardejova. 

Polícia informuje vodičov, že je od 06:00 hod. 28.nevembra 2017 ukončená úplná uzávierka cesty II/545, v úseku Raslavice – križovatka Janovce, v okrese Bardejov. V uvedenom úseku bude aj naďalej prebiehať rekonštrukcia cesty s čiastočným obmedzením cestnej premávky na jednotlivých pracoviskách stavby. Polícia preto žiada vodičov, ktorí budú prechádzať uvedeným úsekom, aby venovali zvýšenú pozornosť vedeniu vozidla a rešpektovali prenosné dopravné značenie na ceste.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR ZP Prešov