V prešovskom amfiteátri vás privíta Letné kino Pocity. Pod holým nebom si môžete pozrieť zaujímavé filmy


Foto: V prešovskom amfiteátri vás privíta Letné kino Pocity. Pod holým nebom si môžete pozrieť zaujímavé filmy Foto: Facebook/Kino Pocity, Tomáš Telepák

V prostredí Amfiteátra Prešov už čoskoro odštartuje Letné kino Pocity, ktoré sľubuje nezabudnuteľné večery pod holým nebom plné filmových zážitkov pre všetkých milovníkov kinematografie. Podujatie prinesie bohatý program a širokú škálu filmových žánrov od komédií a drám až po kultové klasiky a nezávislé filmy. 

Počas celého leta budú filmy premietané každú stredu po zotmení od 5. júna do 28. augusta. Návštevníkov čaká výber trinástich slovenských a zahraničných filmov. Už v stredu 5. júna otvorí letné kino svoje brány filmom Barbie

Okrem toho sa môžete tešiť na očakávanú slovenskú východniarsku komédiu Kavej, no aj na klasiky, ako napríklad Matrix, Americká krása, thriller Psycho či český muzikál Kouř. Taktiež vás čakajú filmy Chlapec a volavka, Minulé životy, Karaoke Blues, Aj zajtra je deň, Veni Vidi Vici, Elvis a Máme prachy!


„Sme nadšení, že môžeme priniesť Letné kino Pocity do prešovského amfiteátra, ktorý svojou atmosférou ponúka ideálne prostredie pre večerné filmové premietania. Veríme, že návštevníci si užijú nielen kvalitné filmy, ale aj jedinečnú atmosféru, ktorú táto lokalita ponúka,“ povedala Nina Šilanová, organizátorka podujatia.

V areáli sa môžete tešiť aj na občerstvenie a čakanie na film si môžete spríjemniť prehliadkou sôch zo sochárskeho sympózia Práci česť! alebo pokojným posedením a čítaním kníh v hornom parku tohto jedinečného priestoru.

Vstup na podujatie je šesť eur, zľavnené vstupné pre seniorov, študentov, ZŤP a majiteľov preukazu filmového klubu je päť eur. Organizátori odporúčajú využiť aj online predpredaj, ktorý nájdete na stránke kina na tomto odkaze.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: