FOTO: Prešovčanke odcudzili karavan spred rodinného domu, na zadnej strane má však unikátny polep


FOTO: Prešovčanke odcudzili karavan spred rodinného domu, na zadnej strane má však unikátny polep
Galéria: 4 fotky
Foto: Facebook/HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov

Zatiaľ čo rodina v Prešove pokojne spala, zlodeji sa pustili do práce. Počas noci z pondelka 8. júla na dnes 9. júla niekto odcudzil z ulice K Surdoku v Prešove obytné vozidlo. To bolo zaparkované pred rodinným domov, o čom informovala majiteľka v príspevku.

O situácii neskôr informovala aj občianska organizácia HAKA (Hľadá sa auto, krádeže automobilov), pričom poskytli podrobný opis vozidla. Ide o biely karavan TREND T 7057 značky Dethleffs, z roku 2019. Evidenčné číslo vozidla (EČV) je PO 980HE.

Rozpoznať ho môžete aj podľa originálnej potlače hôr s nápisom Move Up Academy, ktorá sa nachádza na zadnej strane vozidla. Cez potlač má namontovaný nosič na bickyle. Ak ho niekde uvidíte, informujte o tom políciu na 158 a HAKA tím na 09 10 666 910.

Možno smeruje do Maďarska

Pod príspevkom občianskej organizácie HAKA používatelia naznačili, že pravdepodobne sa ho budú snažiť previezť za hranice. „Takýto som dnes videla na maďarsko-slovenských hraniciach. Stálo na slnku medzi kamiónmi už na maďarskej strane,“ napísala Dáša. 


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac: