Veľtrh stavebníctva a záhradníctva Záhrada ABC v Prešove svoje brány otvorí už v utorok 20. marca


Foto: Veľtrh stavebníctva a záhradníctva Záhrada ABC v Prešove svoje brány otvorí už v utorok 20. marca Foto: Mesto Prešov

Tradičný veľtrh ABC stavebníctva a zahradníctva - Záhrada otvorí svoje brány 20. marca v Prešove v Mestskej športovej hale - Tatran handball aréne. Hlavným cieľom veľtrhu je poradiť každému, kto chce stavať,rekonštruovať alebo sa dozvedieť o novinkách v stavebníctve a bývaní. Na veľtrhu nájdete aj katalógy rodinných domov, postavenú drevenicu.Už tradične bude bohatá ponuka podláh, dverí, okien, bezpečnostných dverí, zabezpečovacích systémov, krbov, kozubov,strešných a komínových systémov, stavebnej chémie, hydraulických a pneumatických systémov, čističiek odpadových vôd,septikov.

Pre milovníkov záhrad je pripravená ozaj široká paleta záhradníckeho materiálu a náradia, semená,sadivá,sadbové zemiaky, planty, kvety, ovocné a ozdobné stromčeky, ruže, azalky, množstvo druhov oplotenia aj zavlažovania. S ponukou medu prichádzajú slovenskí včelári s domácimi produktami naši farmári. Už tradične sa uskutoční súťaž v aranžovaní kvetov a denne rady pre záhradkárov. Premiéru budú mať ľudové remeslá, zvonce,fujary, píšťaly, rezbárstvo, medovníkárstvo. Veľtrh ABC stavebníctva Záhrada potrvá do 22. marca do 18:00 hod.
Zdroj: Mesto Prešov