Národné stretnutie mládeže P18 : v každom diecéznom centre si môžete zakúpiť darčekové predmety


Foto: Národné stretnutie mládeže P18 : v každom diecéznom centre si môžete zakúpiť darčekové predmety Foto: narodnestretnutiemladeze.sk

V mesiaci marec začína ďalšia fáza verejnej zbierky na podporu Národného stretnutia mládeže P18 v Prešove. Všetci, ktorí majú záujem, si môžu v každom v diecéznych centier mládeže od východu po západ Slovenska Darčekové predmety vás čakajú. K dispozícii bude viac ako 10 000 ks odznakov a 10 000 ks visačiek. Ide o súčasť oficiálnej verejnej zbierky s názvom P18 pomáhame mladým, ktorá prebieha od 18. januára do 31. júla 2018.

„Sme radi, že máme ďalšiu novinku, ktorú môžeme predstaviť. Viacerí sa nás pýtali, či môžu mať na akciu v Prešove nejakú spomienku a zároveň, či ju niečím môžu podporiť. Radi preto predstavujeme ďalšiu novinku. Na oficiálnej stránke narodnestretnutiemladeze.sk – v časti Podpor nás – nájdu všetci záujemcovia zoznamy spolupracujúcich organizácií, kde si môžu mladí i starší zakúpiť darčekové predmety P18. Všetkým už vopred ďakujeme,“ informuje Ondrej Chrvala, hlavný zodpovedný na Národné stretnutie mládeže P18 v Prešove.

Výťažok bude použitý na podporu prípravy, realizačných a hodnotiacich aktivít Národného stretnutia mládeže P18. Zbierku podporilo Ministerstvo vnútra SR a je realizovaná po celom Slovensku. V podobnom duchu organizačný tím ponúkal darčekové predmety aj ostatné roky – magnetky, odznaky a kartičky s patrónmi Národného stretnutia mládeže, priniesli spolu viac ako 30 000 eur. Národné stretnutie mládeže sa v podobných rozmeroch koná po tretíkrát. Historicky prvé sa konalo v Ružomberku. V Prešove sa očakáva okolo 4 000 mladých ľudí.

Prečítajte si viac:


Zdroj: narodnestretnutiemladeze.sk

Najnovšie správy