V kaviarni Christiania sa uskutoční 6. charitatívny Dobrý bazár, na ktorom sa stretne 21 predajcov


Foto: V kaviarni Christiania sa uskutoční 6. charitatívny Dobrý bazár, na ktorom sa stretne 21 predajcov Foto: Mesto Prešov

Jarný Dobrý Bazár prinesie mnohé nové tváre v oblasti hand made tvorby z Prešova a širšieho okolia. Na návštevníkov čakajú originálne výrobky ako sú šperky, hračky, textilné a drevené výrobky, dekorácie, kvetiny a podobne. Bazár vytvára aj priestor pre ľudí, ktorí chcú prísť predávať, vymieňať a darovať aj všetko to, čo už nepotrebujú a potešiť tak tých, ktorí naopak hľadajú, niečo nové a zaujímavé za prijateľné ceny.

V Christianii sa stretne 21 predajcov, ktorí ponúknu oblečenie, doplnky, LP platne, knihy, hand made výrobky a rôzny spotrebný materiál. Na nakupujúcich čaká ako vždy aj výborné domáce vegánske jedlo a skvelá káva. Pre deti je pripravené bábkové predstavenie Huncút Aby z dielne košického divadelného telesa Jeleňovci a kol.

Dobrý Bazár sa opäť spája s charitatívnou zbierkou, ktorú môžu návštevníci podporiť. Zbierka je venovaná mladej žene, ktorá po ťažkej autonehode na svoje zotavenie potrebuje absolvovať mnoho pobytov v hyperbarickej komore. 

Srdečne pozývame všetkých dospelých a deti stráviť s nami veselý jarný deň na Dobrom Bazári.

Miesto: Kaviareň Christiania, Hlavná 105, Prešov
Dátum: 14.04.2018 - 13:30    17:30


Prečítajte si viac:


Zdroj: Denisa Križanská

Najnovšie správy