Príďte si 14. apríla zabehať na 3.ročník Narcisového behu, výťažok bude venovaný Lige proti rakovine


Foto: Príďte si 14. apríla zabehať na 3.ročník Narcisového behu, výťažok bude venovaný Lige proti rakovine Foto: Mesto Prešov

Pri príležitosti Dňa narcisov komunita Active life v spolupráci s nákupným centrom Eperia, mestom Prešov a Ligou proti rakovine organizuje v sobotu 14.apríla 2018 3. ročník nesúťažného-charitatívneho Narcisového behu, určeného pre všetky vekové kategórie.

V nákupnom centre Eperia v čase od 15:00 hod. do 15:50 hod. bude prebiehať registrácia. Štartovné je vo výške 4 €, z toho 3 € sú venované pre organizáciu Liga proti rakovine.

Štart behu je naplánovaný na 16:00 a predchádzať mu bude zaujímavá tombola a zábavná rozcvička. Samotný nesúťažný behu bude mať dĺžku necelých 4 km. Nakoľko je beh určený pre všetky vekové kategórie, tak si každý bežec môže trať predĺžiť alebo skrátiť.

Žiaden bežec neodíde naprázdno. Pre prvých 300 bežcov je po dobehnutí pripravená čokoládka Deva a Zlatý Bažant radler nealko 0,0 %. Symbolicky bude každý jeden bežec odmenený aj narcisom od Ligy proti rakovine.

Prečítajte si viac:


Zdroj: Mesto Prešov