Polícia žiada verejnosť o pomoc pri stotožnení muža na fotografii, ktorý je podozrivý z krádeže


Foto: Polícia žiada verejnosť o pomoc pri stotožnení muža na fotografii, ktorý je podozrivý z krádeže Foto: KR PZ Prešov

Prešovskí policajti vyšetrujú krádež peňazí z autobusu, ktorý bola zaparkovaný na autobusovej stanici v Prešove. Ku krádeži došlo 24.apríla 2018 medzi 17:35 hod. a 18:07 hod.

V čase, keď sa v autobuse nikto nenachádzal, podišiel doposiaľ neznámy páchateľ k zadným dverám autobusu, ktoré boli uzatvorené, ale neuzamknuté, pričom stlačil tlačidlo na uvoľnenie tlaku vzduchu v zadných dverách. Tie sa pootvorili, následne ich odtlačil a vošiel do autobusu. Prešiel do prednej časti k miestu vodiča, kde odcudzil dve peňaženky s peniazmi a v jednej sa nachádzali aj osobné doklady a bankomatová karta. Celková škoda bola vyčíslená na 1 941.- €,“ uviedol Daniel Džobanik, hovorca KR PZ v Prešove.

Na kamerovom zázname bola zachytený osoba muž, ktorý je podozrivý z krádeže. Polícia preto vyzýva verejnosť, aby v prípade, že spoznali muža na záberoch, nech kontaktujú Obvodné oddelenie PZ Prešov - Juh, Vajanského 32, Prešov, t.č.: 0961 80 3705, prípadne aby sa ozvali na známom telefónnom čísle 158.

Prečítajte si viac:

Zdroj: KR PZ Prešov