Majiteľ ukradnutého bicykla žiada o pomoc pri jeho hľadaní. Zmizol v Prešove ešte v novembri minulého roka


Foto: Majiteľ ukradnutého bicykla žiada o pomoc pri jeho hľadaní. Zmizol v Prešove ešte v novembri minulého roka Foto: Facebook/HAKA - Hľadá sa bicykel krádeže bicyklov

Okradnutý muž pátra s políciou po bicykli, ktorý mu neznámy páchateľ odcudzil v meste Prešov. Majiteľ o tom informoval vo facebookovej skupine HAKA zameranej na pátranie po kradnutých bicykloch. 

Bicykel značky Specialized Pitch Pro bol odcudzený ešte v novembri 2022. Podľa informácií od majiteľa môžu byť jeho poznávacím znakom vymenené brzdy značky Shimano, pričom jedna brzda je biela a druhá čierna.

Kolesá sú značky DT Swiss 445D a kľuka Shimano M532 má vymeniteľné vonkajšie liatinové krúžky. Sedlovka bicykla je hydraulická s teleskopickým vysunutím čiernej farby s červeným lemovaním. Podrobnejší popis vzhľadu bicykla nájdete na tomto odkaze.

Ak by ste odcudzený bicykel spoznali, neváhajte kontaktovať políciu na známom telefónnom čísle 158, prípadne sa obráťte na nonstop linku občianskej organizácie HAKA na čísle 0910 666 910.


Prečítajte si viac: