08 máj 2015 - 15:53

Stupeň povodňovej aktivity bol znížený na II. stupeň

Foto: Stupeň povodňovej aktivity bol znížený na II. stupeň
Galéria: 4 fotky
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Mesto Prešov prostredníctvom svojej hovorkyne informovalo o znížení stupňa povodňovej aktivity. “Keďže situácia sa stabilizovala a bezprostredné ohrozenie pominulo, tretí stupeň povodňovej aktivity sa zrušil a znížil na druhý stupeň. V niektorých lokalitách však nie je možné vyvážať bahennú nánosovú hmotu kvôli jej tekutému skupenstvu, prosíme obyvateľov o trpezlivosť. Práce potrvajú do večerných hodín a pokračovať na nich sa bude aj v nasledujúcich dňoch,” uviedla hovorkyňa mesta Veronika Kmetóny Gazdová.

Naďalej spolupráca s MsP

Tak ako doteraz, aj pri znížení stupňa povodňovej aktivity, budú príslušníci Mestskej Polície pomáhať vodičom pri koordinácii. “Koordináciu pri odstavovaní vozidiel budú naďalej zabezpečovať príslušníci MsP. Krízový štáb je zvolaný na pondelok 8:00 h, situácia a poveternostné podmienky sa budú naďalej priebežne monitorovať,” doplnila Kmetóny Gazdová.

Fanúšičke prietrž zničila úrodu

Krupobitie zničilo mnohým úrodu, často šlo o stovky hodín práce. Takýmto prípadom e aj naša fanúšička, ktorá nám zaslal fotografie. Tie nájdete v prílohe pod článkom. “Moja dvojmesačná práca je preč. Včera som preplakala hodiny a dnes musím ísť ďalej. Pomaly to budem dávať do kopy,” uvádza sklamaná fanúšička Nina.

Miesto: -
Dátum: 08.05.2015Dopravný servis
Kapušany
Prekážka na ceste
00:16
Prešovská
Policajná hliadka
00:14
D1
Prekážka na ceste
00:12
Sabinovska
Policajná hliadka
23:11
Levočská
Jama na ceste
23:11
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.