10 február 2018 - 13:34

Nezvestná Karolína Krempaská z Popradu bola nájdená mŕtva, prvé indície smerujú k samovražde

Foto: Nezvestná Karolína Krempaská z Popradu bola nájdená mŕtva, prvé indície smerujú k samovražde
Foto: KR PZ Prešov

Polícia z Popradu v stredu 7. februára vyhlásila pátranie po nezvestnej 14-ročnej Karolíne Krempaskej z Popradu, ktorá odišla ráno do školy kde však neprišla a ani sa nevrátila domov. Po viac ako 24 hodinách hľadania v piatok 9. februára 2018 polícia našla nezvestné dievča mŕtve.

Včera okolo obeda bolo nezvestné dievča nájdené mŕtve. Popradskí kriminalisti po intenzívnom pátraní našli dievča v Poprade v blízkosti štátnej cesty I/18. Ohliadajúci lekár predbežne cudzie zavinenie vylúčil. Presné príčiny a okolnosti úmrtia nezvestného dievčaťa sú predmetom ďalšieho vyšetrovania,“ uviedol Daniel Džobanik hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove.

Podľa polície Karolína mala na tele strelné poranenie, pravdepodobne bola pri streľbe použitá zbraň jej otca, ktorú má v legálnej držbe. „To, čo sa presne stalo vyšetrujeme. Prvé indície smerujú k samovražde. Tragédia sa stala v Poprade, kde telo dievčaťa bolo nájdené v poraste po viac ako 24 hodinách od zmiznutia,“ informuje polícia Slovenskej republiky.0 zdieľaní

Dopravný servis
Bardejovská
Policajná hliadka
18:15
Petrovianska
Policajná hliadka
17:16
Sabinovska
Kolóna
17:13
D1
Prekážka na ceste
17:12
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina