12 február 2018 - 14:32

Začína Národný týždeň manželstva, manželov čaká bohatá ponuka podujatí a fotosúťaž

Foto: Začína Národný týždeň manželstva, manželov čaká bohatá ponuka podujatí a fotosúťaž
Foto: Mesto Prešov / Galéria: 2 fotky

Celosvetová kampaň na podporu manželstvo, Národný týždeň manželstva začína dnes 12. februára a potrvá do 18. februára 2018. Manželov tento rok čaká bohatá ponuka podujatí, prednášok, tanečný večer, bowlingový turnaj, zvýhodnené vstupy pre manželov (Objavovanie Prešova, výstup na Vodárenskú vežu, bazén ZŠ M. Nešpora a pod.), novinkou je napr. fotosúťaž s názvom Manželstvo ako umenie. Cieľom je propagovať, podporiť manželstvo ako vzácnu hodnotu pre moderného človeka, pomôcť a povzbudiť ľudí v jeho budovaní.

Táto akcia je súčasťou prešovských podujatí už po tretíkrát. Som veľmi rada, že po vlaňajšom tanečnom valentínskom večeri ponúka tento ročník ďalšie novinky, ktorých cieľom je dať príležitosť manželskému páru, aby sa na chvíľu odpútal od každodenných starostí a aby sa prostredníctvom jednotlivých aktivít stmelil či prehĺbil vzťah medzi manželmi,“ uviedla primátorka Prešova Andrea Turčanová. 

Národný týždeň manželstva v Prešove organizuje skupina dobrovoľníkov OZ Naruby, ktorá sa snaží povzbudzovať rôzne organizácie a spoločnosti, aby túto myšlienku podporili zorganizovaním samotnej akcie, poskytnutím zľavy, priestoru alebo prípadne odmien či upomienkových predmetov.

Miesto: -
Dátum: 12.02.2018 - 14:00    18.02.2018 - 16:00


0 zdieľaní

Dopravný servis
Bardejovská
Policajná hliadka
18:15
Petrovianska
Policajná hliadka
17:16
Sabinovska
Kolóna
17:13
D1
Prekážka na ceste
17:12
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina