Prešovskí hádzanári úspešní proti RK Metalurg Skopje

Hádzanári Tatrana Prešov odplatili prehru z augusta minulého roku v SEHA League macedónskemu tímu RK Metalurg Skopje. Na jednoznačnej výhre sa podieľal najmä výkon v druhom polčase, kedy skórovali 19 gólov. Po prvom polčase bol pritom stav vyrovnaný a hráči Tatranu prehrávali o gól - 12:13. Spoľahnúť sa prešovskí hádzanári mohli na Dominika Kroka, ktorý skóroval deväťkrát.

Tatran sa v lige posunul na tretie miesto

Pod vedením trénera Petra Dávida sa Tatran Prešov nachádza v SEHA GSS League na tretej priečke. Bilancia 9 výhier a 4 prehry dáva nádej na dobré umiestnenie po skončení ligy. Úradujúci slovenský šampión odohrá už  v sobotu 14. kolo na palubovke RK Borac m:tel Banja Luka z Bosny a Hercegoviny.

Tatran Prešov (SR) - RK Metalurg Skopje (Maced.) 31:22 (12:13)
Najviac gólov: D. Krok 9, Antl 8/1, Furlan 4 - Vugrinec 9/2, Mirkulovski 5, Peševski 3
Pok. hody: 2/2 - 4/2, vylúčení: 2 - 2