09 február 2015 - 11:02

Hádzanári Tatrana Prešov vyhrali už šesťdesiaty ôsmy zápas v rade!

Foto: Hádzanári Tatrana Prešov vyhrali už šesťdesiaty ôsmy zápas v rade!
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Na slovenské pomery nevídaný počet zápasov,víťazná šnúra ešte nekončí. V prvom kole nadstavbovej časti skupiny A o 1-6 miesto zdolali Prešovskí hádzanári Nové Zámky. A to rozdielom rovných 30 bodov. Hostia takýto debakel rozhodne nečakali, čomu nenasvedčoval ani úvod zápasu. No potom domáci hráči spustili šnúru 16 gólov bez inkasovaného gólu a o osude zápasu bolo rozhodnuté. Za hostí sa presadil Kocák až za stavu 21:6.

Rozdiel triedy majiteľa Tatrana nepotešil, liga nemá úroveň

„Ak mám byť úprimný, takýto výsledok ma príliš nepotešil, skôr zarmútil, akú to úroveň najvyššia slovenská súťaž má. Naše mužstvo nepredviedlo nejaký vynikajúci výkon. To skôr Nové Zámky hrali slabo, asi iba toľko, na čo momentálne majú. Vôbec sa preto nečudujem, že mnoho ľudí nebaví chodiť na takéto zápasy. Súťaž označovaná ako extraliga by podľa mňa mala byť v niečom extra. Malo by sa už čosi spraviť, aby najvyššia suťaž mala ozaj dôstojnú úroveň,“ uviedol majiteľ Tatrana Miloslav Chmeliar

Obhajoba slovenského titulu je samozrejmosťou, mrzia zlé medzinárodné výsledky

Tatran Prešov však stále trápia výsledky v tejto sezóne na medzinárodnej scéne. „Už som to vyriekol. Pre Tatran sezóna skončila koncom novembra minulého roku nevydareným dvojzápasom v treťom kole Pohára EHF s nemeckým Melsungenom. Všetko ostatné, to je už iba o dohraní ročníka. Obhajobu slovenského titulu pritom bez nejakého vyvyšovania beriem ako samozrejmosť,“ dodal Chmeliar.

foto: tatranpresov.sk

Miesto: -
Dátum: 09.02.2015


Dopravný servis
D1
Iné nebezpečenstvo
08:17
D1
Prekážka na ceste
08:14
Bardejovská
Policajná hliadka
06:10
D1
Prekážka na ceste
02:14
D1
Iné nebezpečenstvo
23:15
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.