13 jún 2018 - 11:55

Polícia hľadá neznámeho vodiča a svedkov dopravnej nehody, ktorá sa stala za hotelom Dukla

Foto: Polícia hľadá neznámeho vodiča a svedkov dopravnej nehody, ktorá sa stala za hotelom Dukla
Foto: KR PZ Prešov

Dňa 19. apríla 2018 okolo 15:20 hod. v Prešove za hotelom Dukla osobné auto zrazilo chodkyňu. Doposiaľ neznámy vodič na neznámom osobnom aute odbočoval z vedľajšej ulice Hurbanistov vľavo na ulicu Námestie Legionárov, pričom pravou prednou časťou vozidla narazil do 62-ročnej chodkyne z Prešova.  Žena prechádzala cez cestu z ľavej strany na pravú z pohľadu vodiča.

Po náraze chodkyňa spadla na cestu a utrpela poranenia kolena a pravej ruky s dobou liečenia nad 7 dní. Vodič, ktorý ženu zrazil ju previezol do FNsP Prešov na ošetrenie. Pri dopravnej nehode nevznikla žiadna materiálna škoda. K objasneniu príčin a okolnosti vzniku tejto nehody je potrebné zistiť totožnosť neznámeho vodiča, pričom pomôcť môžu aj svedkovia, ktorí sa v uvedenom čase nachádzali v blízkosti miesta dopravnej nehody,“ uviedol Daniel Džobanik, hovorca KR PZ v Prešove.

Polícia preto žiada neznámeho vodiča vodičov ako aj ostaných vodičov, ktorí v tom čase jazdili na uvedenom úseku cesty aj občanov, ktorí sa v tom čase nachádzali v blízkosti miesta dopravnej nehody a mohli by poskytnúť informácie o dopravnej nehode, aby kontaktovali políciu, buď priamo na Okresnom dopravnom inšpektoráte OR PZ v Prešove, Vajanského 32, Prešov, tel. čísla 0961 80 3513 prípadne na známom tel. čísle 158.


0 zdieľaní

Dopravný servis
Bardejovská
Policajná hliadka
18:15
Petrovianska
Policajná hliadka
17:16
Sabinovska
Kolóna
17:13
D1
Prekážka na ceste
17:12
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina