COVID-19 vývoj situácie v kraji

19 jún 2018 - 11:19

Počas uplynulého víkendu došlo k dvom požiarom, okolnosti a príčiny vyšetruje polícia

Foto: Počas uplynulého víkendu došlo k dvom požiarom, okolnosti a príčiny vyšetruje polícia
Foto: ilustračné

V sobotu 16. júna 2018 popoludní v areáli hospodárskeho dvoru v obci Brestov" onclick="ga('send', 'event', 'lokality', 'prispevky');">Brestov, pri Humennom horela hospodárska budova. Došlo k celkovému zhoreniu strechy a dvoch kusov mladého hovädzieho dobytka, ktorý sa nachádzal vo vnútri.

Zisťovateľ príčin požiarov HaZZ Humenné" onclick="ga('send', 'event', 'tagy', 'prispevky');">Humenné, ktorý bol prítomný na mieste požiaru nevylúčil cudzie zavinenie. Na miesto sa dostavili aj experti KEÚ PZ Košice. Humenský vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre zločin Poškodzovanie cudzej veci,“ uviedol Daniel Džobanik, hovorca KR PZ v Prešove.

Horelo aj v nedeľu 17. júna 2018 v popoludňajších hodinách vo Veľkom Šariši. V jednom z rodinných domov vznikol z doposiaľ nezistených príčin požiar v oblasti chodby vedúcej k priestoru pultovej strechy a celého podkrovia. Sálavé teplo poškodilo drevenú konštrukciu strechy, strešnú krytinu, podkrovný priestor, drevené podbitie celej strechy.

Sálavým teplom z tejto strechy došlo k poškodeniu lepenkovej krytiny strechy vedľajšieho domu. Na rodinnom dome kde vznikol požiar bola škoda predbežne vyčíslená na 25 000.- €, na druhom dome škoda zatiaľ vyčíslená nebola,“ dodal. Polícia začala trestné stíhanie pre prečin Poškodzovanie cudzej veci zákona a prečin Všeobecné ohrozenie.
Zdroj: KR PZ Prešov


Dopravný servis
D1
Práca na ceste
22:11
D1
Práca na ceste
20:11
Petrovianska
Prekážka na ceste
19:17
Bardejovská
Jama na ceste
19:14
Šarišská Poruba
Kolóna
18:13
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.