19 jún 2018 - 13:32
Miroslava Ondáková

V areáli hospodárskeho dvora muž počas práce jazdil opitý na traktore, nafúkal takmer tri promile

Foto: V areáli hospodárskeho dvora muž počas práce jazdil opitý na traktore, nafúkal takmer tri promile
Foto: ilustračné

Z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky obvinili v nedeľu 17. júna 2018 levočskí policajti 44 - ročného muža z obce Dúbrava, okres Levoča" onclick="ga('send', 'event', 'tagy', 'prispevky');">Levoča. Muž počas nedeľného rána v areáli hospodárskeho dvora v Levoči viedol traktor s prípojným pracovným strojom.

Medzi hangárom na stroje a sýpkou na osivo bol zastavený hliadkou OO PZ Levoča, ktorá sa do areálu dostavila na základe telefonického oznámenia konateľa firmy, ktorý uviedol, že má podozrenie, že jeho zamestnanec jazdí s traktorom po tomto areáli pod vplyvom alkoholických nápojov,“ uviedol Daniel Džobanik, hovorca KR PZ v Prešove.

Po zastavení policajti vodiča vyzvali, aby predložil doklady potrebné na vedenie a premávku traktora načo im uviedol, že nemá pri sebe žiadne doklady.

Následnou lustráciou bol stotožnený a vyzvaný aby sa podrobil dychovej skúške na zistenie alkoholu. Výsledok bol pozitívny s hodnotou 1,37 mg/l etanolu na liter vydychovaného vzduchu. Muž bol následne policajtmi zadržaný a umiestnený do cely policajného zaistenia aj s obvinením z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky,“ dodal.
Zdroj: KR PZ Prešov


Dopravný servis
D1
Iné nebezpečenstvo
17:15
Levočská
Policajná hliadka
17:13
D1
Prekážka na ceste
17:11
D1
Práca na ceste
16:14
D1
Policajná hliadka
16:13
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.