19 február 2015 - 12:58

Detské ihriská, športoviská a priestory pre výbeh psov sú zmonitorované na mape

Foto: Detské ihriská, športoviská a priestory pre výbeh psov sú zmonitorované na mape
Galéria: 2 fotky
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Spoločnosť TSmP, a.s. začala pred dvomi mesiacmi s pasportizáciou všetkých detských ihrísk, športovísk a priestorov pre výbeh psov na území mesta Prešov. V jednotlivých mestských častiach boli odfotené a popísané hracie prvky, telovýchovné zariadenia ich stav a možnosti opráv. Zozbierané informácie sa pridávali na interaktívnu mapu, ktorá je k dispozícii na stránke www.tsmp.sk/ihriska, kde občania majú možnosť pripomienkovať daný stav. 

V presšove je 250 ihrísk, venčoviská sú 4

Celkový počet ihrísk je 250, z čoho je 181 detský ihrísk. V meste Prešov 64 športovísk a 4 venčoviská. Sumarizácia všetkých údajov prebiehala v mesiacoch september – október 2014, následne sa tieto súpisy a technické náležitosti spracovávali do finálnej podoby. Všetky tieto činnosti sa realizovali prostredníctvom zamestnancov TSmP, a.s.

V prípade, že obyvatelia narazia na nezrovnalosť alebo chybu na stránke, na ktorú by   chceli upozorniť, môžu tak urobiť prostredníctvom kontaktného formulára na stránke Technických služieb mesta Prešov. Mapu si môžete pozrieť vo fotogalérii.

zdroj: Mesto Prešov

Miesto: -
Dátum: 19.02.2015Dopravný servis
Kapušany
Prekážka na ceste
00:16
Prešovská
Policajná hliadka
00:14
D1
Prekážka na ceste
00:12
Sabinovska
Policajná hliadka
23:11
Levočská
Jama na ceste
23:11
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.