Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: V Prešovskom paneláku vybuchol plyn, hrozí celkový kolaps budovy

19 február 2015 - 12:58

Detské ihriská, športoviská a priestory pre výbeh psov sú zmonitorované na mape

Spoločnosť TSmP, a.s. začala pred dvomi mesiacmi s pasportizáciou všetkých detských ihrísk, športovísk a priestorov pre výbeh psov na území mesta Prešov. V jednotlivých mestských častiach boli odfotené a popísané hracie prvky, telovýchovné zariadenia ich stav a možnosti opráv. Zozbierané informácie sa pridávali na interaktívnu mapu, ktorá je k dispozícii na stránke www.tsmp.sk/ihriska, kde občania majú možnosť pripomienkovať daný stav. 

V presšove je 250 ihrísk, venčoviská sú 4

Celkový počet ihrísk je 250, z čoho je 181 detský ihrísk. V meste Prešov 64 športovísk a 4 venčoviská. Sumarizácia všetkých údajov prebiehala v mesiacoch september – október 2014, následne sa tieto súpisy a technické náležitosti spracovávali do finálnej podoby. Všetky tieto činnosti sa realizovali prostredníctvom zamestnancov TSmP, a.s.

V prípade, že obyvatelia narazia na nezrovnalosť alebo chybu na stránke, na ktorú by   chceli upozorniť, môžu tak urobiť prostredníctvom kontaktného formulára na stránke Technických služieb mesta Prešov. Mapu si môžete pozrieť vo fotogalérii.

zdroj: Mesto Prešov

Miesto: -
Dátum: 19.02.2015

Nulový podiel finančných skupín má nulový vplyv na redakčný obsah.
Sme jedným z mála skutočne nezávislých médií v Žiline.

0 zdieľaní
Dopravný servis
Široké
Uzavretá cesta
03:14
Levočská
Policajná hliadka
01:10
D1
Poľadovica
23:18
Levočská
Dopravná nehoda
23:17
Levočská
Policajná hliadka
22:16
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina