Výherný deň Kinekus Prešov - to sú darčeky, zábava a program pre celú rodinu!


Foto: Výherný deň Kinekus Prešov - to sú darčeky, zábava a program pre celú rodinu!

Výnimočný deň plný radosti, zábavy a vzrušujúcich odmien sa blíži! Kinekus pokračuje v šnúre úspešných akcií s názvom „Výherný deň Kinekus” tentokrát v Prešove. Už v sobotu 1. júla od 9:00 - 18:00 zažijete skvelý rodinný deň plný atrakcií a úžasných prekvapení v predajni Kinekus Prešov Vihorlatská 1/A pri OC MAX.

Počas celého dňa budú pre deti pripravené rôzne atrakcie ako napríklad skákací hrad, detská zóna s omaľovánkami a chýbať nebude ani náš maskot sliepka Klotilda v nadživotnej veľkosti. Dospelí však tiež určite neodídu s prázdnymi rukami. Čakajú ich odmeny za každý nákup, súťaž o záhradné kreslo, chutné občerstvenie, hudba s moderátorkou a taktiež stánky s najnovším sortimentom. Za akýkoľvek nákup tiež získate pri pokladni poukážku na ďalší nákup v hodnote dvoch eur.

Pri stánku s občerstvením si za svoj nákup môžete pochutnať na cukrovej vate alebo chutnej domácej klobáske s čapovanou kofolou, prípadne v bezmäsitej verzii aj na sladkom koláči s kávou. Zapojiť sa budete môcť aj do súťaže o záhradné kreslo ZOE z masívu v hodnote 142,90 eur.

Za každý váš nákup budete odmenení. Ak však nakúpite nad 30 eur, budete mať príležitosť točiť kolesom Kinekus a vyhrať okamžité a užitočné výhry, ako napríklad detskú hojdačku, záhradné nožnice, skrutkovače, dosku na krájanie, panvicu, ale aj plyšovú klotildu alebo knihu plnú užitočných rád. K tomu všetkému dostanete aj chutné občerstvenie.

Nenechajte si ujsť možnosť výhodne nakúpiť užitočné veci do dielne, záhrady alebo domácnosti a pritom si užiť pestrý rodinný deň v predajni Kinekus Prešov v sobotu 1. júla. Program a atrakcie sú pre vás pripravené už od 9:00 - 18:00. Teší sa na vás tím nadšencov z predajne Kinekus.

Viac informácií získate na stránke www.kinekus.sk/vyherny-den-presov-2023.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Inzercia/PR článok