Obhliadajúci lekár určil ako prvotnú príčinu smrti muža zo sídliska Komenského v Snine úmyselné sebapoškodenie


Foto: Obhliadajúci lekár určil ako prvotnú príčinu smrti muža zo sídliska Komenského v Snine úmyselné sebapoškodenie Foto: Facebook/Dianie v Snine

Polícia v Snine našla v nedeľu 9. júla vo večerných hodinách v jednom z bytov na sídlisku Komenského ďalšieho mŕtveho muža. Len v sobotu 8. júla boli v jednom z bytov v Snine objavené dve osoby bez známok života.

Ako informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Daniel Džobanik, ide o 33-ročného muža, ktorý sa udusil. Obhliadajúci lekár určil ako prvotnú príčinu úmyselné sebapoškodenie. Presná príčina bude známa po pitve.

V prípade dvoch mŕtvych mužov, ktorí boli objavení v sobotu v jednom z bytov na Ulici 1. mája, vedie vyšetrovateľ trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy. Na ich telách sa našli strelné zranenia. Bližšie informácie vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nateraz polícia nemôže poskytnúť. 


„Polícia v oboch prípadoch vedie samostatné konania, na ktorých sa intenzívne pracuje a vykonávajú sa všetky potrebné úkony.  Na základe doposiaľ zisteného skutkového stavu a prebiehajúcich úkonov, zatiaľ vzájomná súvislosť oboch tragických udalosti zistená nebola,“ uzavrel Daniel Džobanik. Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: