Smrteľná dopravná nehoda vo vranovskom okrese


Foto: Smrteľná dopravná nehoda vo vranovskom okrese
Galéria: 3 fotky

Na ceste medzi obcou Čaklov a Vranovom n/Topľou došlo dnes (24.7.2015) ráno k dopravnej nehode, pri ktorej zomrela 53 ročná žena z obce Zámutov, okr. Vranov n/Topľou. V čase okolo 07.20 hod. viedla nebohá žena osobné auto VW Golf po ceste I/18, v smere od obce Čaklov k mestu Vranov nad Topľou. Počas jazdy na rovnej ceste za doposiaľ presne nezistených príčin, zišla s vozidlom do priekopy vpravo v smere svojej jazdy, pričom vozidlo sa niekoľko krát prevrátilo cez strechu a zostalo stáť na kolesách v poli. Keďže vodička nebola pripútaná, vymrštilo ju z auta.

Pri dopravnej nehode utrpela žena ťažké zranenia, ktorým na mieste podľahla. Vodička bola vo vozidle sama.  Na tele nebohej bude vykonaná súdna pitva. Hmotné škody boli predbežne vyčíslené na 7 000.-€. Okolnosti a príčiny nehody vyšetrujú vranovskí dopravní policajti, pričom bolo začaté trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.
NEZABÚDAJTE:
Podľa Zákona o cestnej premávke osoby, ktoré  sedia na sedadle vozidla povinne vybavenom bezpečnostným pásom alebo iným zadržiavacím zariadením, musia byť počas jazdy týmto pásom riadne pripútané!  Ako ukázali mnohé testy, ale aj skúsenosti z bežného života, je to v záujme ochrany života a zdravia osádky motorových vozidiel.

Miesto: -
Dátum: 24.07.2015
Prečítajte si viac:


Najnovšie správy