Prešovský kraj cez objektív: Predstavte svoju fotografickú tvorbu na portáli Prešovak.sk


Foto: Prešovský kraj cez objektív: Predstavte svoju fotografickú tvorbu na portáli Prešovak.sk Foto: Mesto Prešov, Mesto Poprad

Krásne prírodné výhľady, hrady dýchajúce históriou, úchvatné scenérie z lesov, hôr, ale aj miest, neobjavené zákutia či dychvyrážajúce hory a doliny. Prešovský kraj je plný skrytých pokladov, ktoré sú ako stvorené pre zvečnenie na fotografii.

Baví aj vás pohľad na svet cez objektív fotoaparátu a vo vašom portfóliu majú miesto aj zábery zachytávajúce krásy tejto časti Slovenska? Nepremeškajte jedinečnú príležitosť odprezentovať svoju tvorbu na našom portáli Prešovak.sk, kde postupne predstavíme diela talentovaných fotografov.

Priestor pritom ponúkame každému nadšencovi fotografie. Preto vôbec nezáleží na tom, či sa jej venujete len vo voľnom čase alebo je pre vás prácou, no ani na tom, či krásu nachádzate v prírode, zvieratách, histórii, alebo napríklad aj v atmosfére lokálnych podujatí.

Ak vás naša ponuka zaujala, zašlite nám na e-mail info@presovak.sk aspoň 10 vybraných záberov z Prešovského kraja, ktorými by ste sa verejnosti chceli predstaviť a nezabudnite nám pripísať aj niekoľko viet o vašej ceste k fotografovaniu. Zároveň nezabudnite uviesť, kde vás fanúšikovia vašej tvorby môžu nájsť, či už je to na sociálnych sieťach alebo na konkrétnej webovej stránke.


Prečítajte si viac: