ZOZNAM Volebných miestností v Prešove: Viete, ktorá je tá vaša?


Foto: ZOZNAM Volebných miestností v Prešove: Viete, ktorá je tá vaša?

V sobotu 30. septembra sa uskutočnia predčasné parlamentné voľby. V tento deň si celé Slovensko zvolí svojich zástupcov do Národnej rady SR na najbližšie štyri roky. Viete, na akej adrese máte odovzdať svoj hlas?

Zoznam volebných miestností a adries voličov:

1. Základná škola, Prešov, Bajkalská 29:

Bajkalská, Šmeralova.

2. Základná škola, Prešov, Bajkalská 29:

Bikoš, Na Bikoši, Prostějovská (62, 64, 66, 68, 70, 72, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117).

3. Základná škola, Prešov, Šmeralova 25: 

Prostějovská (40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75,  77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91).

4. Základná škola, Prešov, Šmeralova 25: 

Gorazdova, Koceľova, Mirka Nešpora (61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77), Pribinova, Prostějovská (37, 39, 41, 43, 123, 125, 127A, 127B, 127C, 127D), Rastislavova.

5. Kultúrne zariadenie PKO Centrum, Prešov, Prostějovská 35D:

Námestie biskupa Vasiľa Hopka, Prostějovská (37A),Tomášikova. 

6. Základná škola, Prešov, Mirka Nešpora 2:

Bukovčanova ulica, Jána Lazoríka, Jordánova ulica, Michala Bosáka, Mirka Nešpora (24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40A, 40B, 40C, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55,  57, 59), Tóbikova ulica.

7. Základná škola, Prešov, Mirka Nešpora 2:

Alexeja Duchoňa, Aurela Stodolu, Holländerova, Ku Kráľovej hore, Mirka Nešpora (1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29), Štefana Náhalku. 

8. Základná škola, Prešov, Prostějovská 38:

Antona Prídavka (3, 5, 7), Prostějovská (3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31).

9. Základná škola, Prešov, Prostějovská 38:

Antona Prídavka (2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30). 

10. Základná škola, Prešov, Prostějovská 38:

Mukačevská (22, 24, 26, 28A, 30), Prostějovská (1, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38).

11. Súkromná základná škola DSA, Prešov, Mukačevská 1:

Mukačevská (2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 53, 55, 57), Námestie Kráľovnej pokoja, Volgogradská (9A, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94).

12. Súkromná základná škola DSA, Prešov, Mukačevská 1:

Mukačevská (1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51).

13. Základná škola s materskou školou, Prešov, Námestie Kráľovnej pokoja 4:

Vlada Clementisa ( 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15), Volgogradská (10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46). 

14. Základná škola s materskou školou, Prešov, Námestie Kráľovnej pokoja 4:

Matice slovenskej, Vlada Clementisa (1, 2, 3, 4). 

15. Stredná odborná škola technická, Prešov, Volgogradská 1:

Jána Béreša, Jána Nováka, Levočská (116, 116B, 116C, 118, 118A, 120, 122, 122A, 124, 124B, 126, 126A, 128, 130, 130A, 130B, 130C,  132, 132A, 134, 134B, 134E, 136, 138, 140, 142, 144A, 144B, 148, 148A, 150, 152, 154, 162), Na Rúrkach, Pod Rúrkami, Pöschlova, Tarjányiho, Tehelná, Vlada Clementisa (16), Volgogradská (1, 2, 3, 4, 5, 6).

16. Základná škola, Prešov, Odborárska 30:

Átriová, Cemjata, Čerešňová, Irisová, Jazvečia, Jelenia, Kvašná voda, Levočská (95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 115, 125, 127, 135A, 141, 143, 143A, 145, 145A, 149), Líščia, Malkovská, Marka Čulena (5, 7, 9, 11, 13, 15, 15A, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51,  53, 55), Medvedia, Odborárska, Ortáš, Poľovnícka, Sadovnícka, Skromná,  Srnčia, Staré záhrady, Vlčia, Vydumanec, Zabíjaná, Zajačia.

17.  Základná škola, Prešov, Odborárska 30:

Marka Čulena (2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46), Októbrová (34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83).

18.  Základná škola, Prešov, Československej armády 22:

Československej armády (2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27), Levočská (47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93), Obrancov mieru (66, 68, 70, 72).

19. Základná škola, Prešov, Československej armády 22:

Československej armády (1, 3, 5, 7), Engelsova, Fraňa Kráľa, Nábrežná, Obrancov mieru (1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62,  64), Októbrová (41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63), Rombauerova.

20. Stredná odborná škola lesnícka, Prešov, Kollárova 10:

19. januára, Bachingerovka, Botanická, Fučíkova, Gorkého, Jabloňová, Kollárova, Matúša Trenčianskeho, Mojmírova, Námestie mládeže, Obrancov mieru (8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30A, 32, 34, 36, 38, 40, 42), Októbrová (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,  30A, 30B, 31, 31A, 33, 35, 37, 39), Petőfiho, Pod Kalváriou (3, 5, 7, 9, 11, 13, 13A, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57B, 57C,  57D, 57E, 59, 59A, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77A, 77B, 77C, 77D, 79, 81), Sázavského. 

21. Súkromná stredná odborná škola hotelierstva a gastronómie Mladosť, Prešov, Pod Kalváriou 36:

Borkut, Bulharská, Dúhová, Horárska, Jána Pavla II., Ku Brezinám, Ku Kyslej vode, Matky Terezy, Pod Kalváriou (18, 22, 36, 38, 40A, 40B, 40C, 40D, 42, 42A, 42B, 42C, 44, 44A, 46, 48, 48A, 48B, 52, 52A, 52B,  56),  Pod Kamennou baňou, Pod Wilec hôrkou, Slávičia, Súľovská, Športová, Terchovská, Turistická, Za Kalváriou, Zimný potok.

22. Zariadenie Pod dubom, Prešov, K Okruhliaku 3:

Brezová,Buková, Hrabová, Jahodová, Javorinská, K Okruhliaku, Lesná, Liesková, Malinová, Orgovánová, Pod dubom, Pod Vinicami, Pustá dolina, Slnečná, Stavbárska (18, 19, 19A, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 39, 39A, 41, 42, 43, 44, 45,  47, 49, 51), Šidlovec. 

23. Technické služby mesta Prešov, a. s., Bajkalská 33:

Bendíkova, Broskyňová, Dúbravská, Jánošíkova, Nemčíkova, Pod komínom, Sabinovská (116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 149, 151, 153, 155, 155A, 157, 159, 161, 163), Severná, Spannerovej, Stavbárska (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15), Šidlovská, Veterná. 

24. Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov, Mudroňova 20:

Bezručova, Björnsonova, Čapajevova (46, 48, 50, 63, 65, 65A, 67, 69, 71, 73, 75, 75A, 77, 79, 81), Jazdecká, Jesenského, Krížna, Letná, Majakovského, Mičurinova, Mlynská, Plavárenská, Wolkerova, Západná.

25. Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov, Mudroňova 20:

Čapajevova (2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28A, 29, 31, 32, 33,  35, 37, 39, 41, 43, 45), Jána Bottu, Janouškova, Komenského, Levočská (4, 6, 8, 10, 14, 16, 20B, 22, 24, 26, 28, 30), Lipová, Mudroňova, Narcisová. 

26.  Katolícka spojená škola sv. Mikuláša, Prešov, Duklianska 16:

Kotrádova, Murárska, Sabinovská (2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32A), Údenárska, Veselá. 

27. Katolícka spojená škola sv. Mikuláša, Prešov, Duklianska 16:

Gerlachovská, Horská, Kvetná, Pod Skalkou, Ružová, Sabinovská (23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54,  55, 56, 57, 58, 59, 60, 60A, 61, 62, 62A, 63, 64, 65, 66, 67, 71, 72, 72A, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78A,  78B, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96A, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103,  104, 105, 107, 108, 109, 110A, 110B, 110C, 111, 112A, 113, 114A, 115, 117, 119, 121, 121A, 123,  125, 125A, 129, 131, 133, 135, 137, 137A, 139, 139A, 141, 143, 145), Tatranská, Záhradnícka. 

28. Spojená škola Pavla Sabadoša internátna, Prešov, Duklianska 2:

Duklianska, Hrušková, K Starej tehelni, K Surdoku, Kúty, Pri kostole, Račia, Riečna, Rybníčky, Sabinovská (1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19), Slivková, Surdok. 

29. Reštaurácia Išľa, Prešov, Fintická 8:

Belianska, Bociania, Fintická, Garbiarska, Hraničná, Hrnčiarska, Jarná, K prameňu, Kopaniny, Lúčna, Nová, Potočná, Pri ihrisku, Rezbárska, Rybárska, Topoľová, Trnková, Včelárska, Vodná, Za traťou, Zlatnícka, Železničná. 

30. Zdravotné stredisko, Prešov, Haburská 9:

Agátová, Borovicová, Družstevná, Gaštanová, Genplk. Jána Ambruša, Haburská, Herlianska, Jedľová, Južná, Ku vykládke, Limbová, Ľubotická, Mateja Huľu, Mateja Murgaša, Na Rovni, Na Tablách, Pažica, Poľná, Priemyselná, Slanská, Strážnická, Strojnícka, Šebastovská, Školská, Vranovská. 

31. Stredná odborná škola gastronómie a služieb, Prešov, Sídlisko duklianskych hrdinov 3:

Baštová (25, 29, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47), Hlavná (77, 79, 81, 83, 85, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107, 107A, 108, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 137), Jarková (40, 42, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73A, 79, 83, 85, 87, 91, 91A, 93, 93A, 95, 97, 99, 101, 103, 105), Levočská (5, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29), Okružná (22, 22A, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 35, 41, 47, 49, 51, 53, 55, 59), Požiarnícka (3, 5, 7, 7A, 9, 9A, 11, 11A, 17, 19, 21, 23, 25, 27), Pri Toryse, Remscheidská, Sídlisko duklianskych hrdinov, Suchomlynská, Šarišská, Urbánkova, Záhradná. 

32. Spojená škola T. Ševčenka s vyučovacím jazykom ukrajinským, Prešov,  Sládkovičova 4:

Dilongova, Hviezdna, Jána Hollého (14), Kmeťovo stromoradie, Krátka, Metodova (9, 11, 13, 14, 14A, 14B, 15, 16, 17, 17A, 18, 22), Moyzesova, Námestie Národného povstania, Puškinova, Rumanova, Sládkovičova, Šafárikova, Vajanského (27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 53A, 55, 57, 57A, 59, 59A, 61, 63, 63A, 65, 67, 69,  71, 71A, 73, 77), Vodárenská. 

33. Základná škola, Prešov, Kúpeľná 2:

Baštová (1, 3, 5, 7, 9A, 11, 19, 21, 23A, 26, 28, 30, 32), Biskupa Gojdiča, Floriánova, Hlavná (1, 3, 7, 9, 11, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 45, 53, 57, 59, 63, 65, 67, 71, 73), Hviezdoslavova, Janka Bordáča, Jarková (1, 14, 16, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41A, 43, 47, 49, 53, 55, 59, 61), Kúpeľná, Okružná (5, 7, 9, 11, 13, 17, 17A, 18, 19, 21, 23), Štefánikova, Tkáčska, Weberova. 


34. Základná škola, Prešov, Kúpeľná 2:

Požiarnická (6, 8, 10, 14, 16, 18), Protifašistických bojovníkov, Tarasa Ševčenka, Zápotockého.

35. Študentský domov a jedáleň PU, 17. novembra 13:

17. novembra, Duchnovičovo námestie, Medzinárodného dňa žien, Sedliackeho povstania, Záborského, Železničiarska. 

36. Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Prešov, Plzenská 1:

Budovateľská, Francisciho, Jilemnického, Maybaumova, Námestie 1. mája, Radlinského, Škultétyho, Štúrova. 

37. Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Prešov, Plzenská 1:

Františkánske námestie. Hlavná (6, 8, 10, 18, 22, 24, 28, 32, 34, 34A, 34B, 36, 40, 42, 44, 52, 56, 58, 60, 64, 74, 80, 82, 84, 92, 94,  100, 102, 104, 106, 110, 118, 126, 128, 132, 132A, 136, 138, 140, 142A, 144, 146), Hurbanistov, Konštantínova, Kováčska, Masarykova, Metodova (1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 12), Námestie legionárov, Námestie mieru, Partizánska, Pavlovičovo námestie, Slovenská, Svätoplukova, Špitálska. 

38. Stredná priemyselná škola stavebná, Prešov, Plzenská 10:

Bayerova, Burianova, Dostojevského, Grešova, Hodžova, Jána Hollého (1, 2, 2A, 3, 4, 4A, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 21), K amfiteátru, Košická (8, 10, 14, 16), Kpt. Nálepku, Ku Škáre, Kuzmányho, Lesík delostrelcov, Plzenská, Pod Táborom (1, 1A, 1B, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 22, 23, 24, 25, 26,  27, 27A, 28, 29, 30, 33), Raymanova, Rusínska, Vajanského (2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24A, 25, 26), Východná.

39. Základná škola, Prešov, Važecká 11:

Jelšová, Jesenná, Košická (7, 22, 24), Petrovianska, Pionierska, Švábska (40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 86,  93, 95, 99, 101, 103, 105, 107, 108).

40. Základná škola, Prešov, Važecká 11:

Kamencová, Pekná, Royova, Važecká.

41. Základná škola, Prešov, Važecká 11:

Lomnická (12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30), Švábska (47, 49, 51, 53, 55, 57, 59).

42. Kultúrne zariadenie PKO Šváby, Prešov, Švábska 27:

Lomnická (2, 4, 6, 8, 10), Soľná, Švábska (1, 3, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45), Urxova. 

43. Kultúrne zariadenie PKO Šváby, Prešov, Švábska 27:

Chalupkova, Janáčkova, Jiráskova, Soľanková, Suchoňova, Švábska (2, 4, 4A, 6, 12, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38).

44.  Kultúrne zariadenie PKO Solivar, Prešov, Solivarská 80:

Banícka, Boženy Němcovej, Čipkárska, Dlhá, Gápľová, Chmeľová, Lidická, Padlých hrdinov, Pod Debrami, Pod Turňou, Pri Delni, Pri hati, Tokajícka, Valkovská, Zborovská, Zlatobanská.

45. Cirkevná základná škola s materskou školou sv. Gorazda, Prešov, Solivarská  49:

Bencúrova, Čajkovského, K studničke, Kukučínova, Kutuzovova (3, 5, 25, 27, 29, 33), L. Novomeského (1, 1A, 3, 5, 7, 9, 11), Na vyhliadke, Námestie osloboditeľov, Pri majáku, Smetanova (3A, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87), Soľnobanská, Tajovského. 

46. Cirkevná základná škola s materskou školou sv. Gorazda, Prešov, Solivarská 49:

Bohúňova, Na brehu, Ondavská, Opavská, Palackého, Pod Hrádkom, Sadová, Solivarská (14D, 14G, 14J, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44A, 45, 45A, 46, 46A, 47, 48,  49, 50, 50A, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 63A, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 76A, 78,  100, 102, 104), Suvorovova, Šípková, Ulica Márie Kočanovej, Úzka. 

47. Základná škola, Prešov, Lesnícka 1:

Arm. gen. Svobodu (1, 1A, 1B, 3), Kraskova, Kutuzovova (2, 4, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 31), Ľ. Podjavorinskej (1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21), Lesnícka, Okrájová, Palárikova, Pri mlyne, Smetanova (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41,  43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67), Solivarská (1, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14A, 15, 17, 17A, 18, 19, 21), Zimná (7A). 

48. Spojená škola, Prešov, Ľ. Podjavorinskej 22:

Alexandra Matušku (1, 3, 5, 7, 9, 11, 13), Arm. gen. Svobodu (2, 4, 6, 10), Ľ. Podjavorinskej (23), Pavla Horova. 

49. Súkromné konzervatórium Prešov, Martina Benku 7A:

Arm. gen. Svobodu (12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42), Martina Benku (1, 2, 4, 5, 7), Zemplínska.

50. Základná škola, Prešov, Májové námestie 1:

Bratislavská, L. Novomeského (2, 4, 6, 8, 10, 14, 16), Martina Benku (3), Popradská. 

51. Základná škola, Prešov, Májové námestie 1:

Alexandra Matušku (2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18), Dargovská, Kozmonautov, L. Novomeského (18, 20, 22, 24), Májové námestie, Oravská, Zimná (1, 2, 3, 3B, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 23, 27, 31). 

52. Základná škola, Prešov, Májové námestie 1:

Federátov, Smreková.

53. Cirkevná základná škola s materskou školou bl. Pavla Petra Gojdiča, Prešov, Bernolákova 21:

Justičná, Vansovej. 

54. Cirkevná základná škola s materskou školou bl. Pavla Petra Gojdiča, Prešov, Bernolákova 21:

Dubová, Višňová. 

55. Cirkevná základná škola s materskou školou bl. Pavla Petra Gojdiča, Prešov, Bernolákova 21:

Benolákova, K potoku, Orechová, Sekčovská (1, 1A, 5, 7, 11, 23A), Šoltésovej. 

56. Základná škola, Prešov, Šrobárova 20:

Jurkovičova (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7), Keratsinské námestie, Pod Táborom (31, 31A, 31B, 35, 35A, 37B, 39, 41), Šrobárova. 

57. Základná škola, Prešov, Šrobárova 20: 

Exnárova (20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36A, 36B), Jurkovičova (8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16).

58. Kultúrne zariadenie PKO Sekčov, Prešov, Exnárova 1A:

Čergovská (2, 4, 6, 8, 10), Exnárova (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19). 

59. Kultúrne zariadenie PKO Sekčov, Prešov, Exnárova 1A:

Karpatská, Námestie Krista Kráľa. 

60. Cirkevná základná umelecká škola sv. Mikuláša, Prešov, Ďumbierska 40:

Ďumbierska (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 40), Magurská (2, 4). 

61. Cirkevná základná umelecká škola sv. Mikuláša, Prešov, Ďumbierska 40:

Čergovská (12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28), Magurská (1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14).

62. Základná škola, Prešov, Sibírska 42:

Ďumbierska (19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36), Magurská (13, 15, 17, 19, 21, 23), Sibírska (1, 3, 5, 7, 9).

63. Základná škola, Prešov, Sibírska 42: 

Jantárová (1, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14), Pod Šalgovíkom (1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 18), Sibírska (2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38). 

64. Základná škola, Prešov, Sibírska 42: 

Sibírska (11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41), Vihorlatská (22, 23).

65. Základná škola, Prešov, Sibírska 42:

Vihorlatská (1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21).

66. Základná škola, Prešov, Sibírska 42: 

Astrová, Bažantia, Drozdia, Holubia, Hruny, Jantárová, Jastrabia, Kamenná, Labutia, Lastovičia, Levanduľová, Mätová, Medová, Muškátová, Nevädzová, Orlia, Pávia, Pod Šalgovíkom (1A), Púpavová, Sekčovská (3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14A, 14B, 14C, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,  30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 40A, 43, 44, 45, 45A, 46, 47, 48, 49, 50, 50A, 51, 53, 55, 55A, 57,  59, 61, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 81A, 83, 85, 87A, 89, 97, 99), Sokolia, Sovia, Šalviová, Teriakovská, Tichá, Tulipánová. 

Hlasovať však nie je nutné iba v uvedených volebných miestnostiach. „Občan Slovenskej republiky môže požiadať (obec, v ktorej má trvalý pobyt) o vydanie hlasovacieho preukazu, ktorý ho oprávni zúčastniť sa volieb mimo svojho trvalého bydliska,“ uvádza oficiálny web verejnej správy. Zistite, ako preukaz vybaviť.


Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: