Prešov vyhlásil anketu Najúspešnejší športovci a športové kolektívy za rok 2023. Rozhodnúť môžete aj vy!


Foto: Prešov vyhlásil anketu Najúspešnejší športovci a športové kolektívy za rok 2023. Rozhodnúť môžete aj vy! Foto: Ilustračné - pixabay.com

Mesto Prešov opäť vyhlásilo anketu najúspešnejších športovcov a športových kolektívov za rok 2023.  Rozhodnúť môže aj široká verejnosť, nominácie je potrebné zaslať do 3. decembra 2023. Mesto Prešov o tom informuje na oficiálnej internetovej stránke. Vyhlásenie víťazov je naplánované na 29. február 2024.

Mesto oslovuje športové kluby a aj samotných športových fanúšikov, aby posielali návrhy v týchto kategóriách:

  • Najúspešnejší športovec roka
  • Športové družstvo roka
  • Mládežnícke družstvo roka
  • Objav roka
  • Mládežnícky talent roka

Nominácie môžete posielať do 3. decembra na e-mailovú adresu michal.semancik@presov.sk. V nominácii je potrebné uviesť príslušnú kategóriu, meno a priezvisko športovca, názov klubu a najvýznamnejšie úspechy jednotlivca alebo klubu, ktoré dosiahol v roku 2023. O víťazoch rozhodne odborná komisia na základe zaslaných návrhov. 

„Pri jednotlivcoch sa bude brať do úvahy účasť a umiestnenie na majstrovstvách sveta, majstrovstvách Európy, majstrovstvách Slovenska či na Svetových pohároch. Pri družstvách sa bude brať do úvahy účasť a umiestnenie v domácich dlhodobých súťažiach či účasť v európskych pohárových súťažiach,“ informuje mesto Prešov.


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: