V Kežmarku sa 17-ročný mladík pobil s dvoma mužmi. Zo zranení sa budú liečiť týždne


Foto: V Kežmarku sa 17-ročný mladík pobil s dvoma mužmi. Zo zranení sa budú liečiť týždne Foto: Ilustračné

V piatok 3. novembra došlo v Kežmarku na ulici Petržalskej k bitke medzi 17-ročným mladíkom a dvoma chlapmi vo veku 26 a 27 rokov. Informáciu pre Prešovak.sk potvrdila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová. 

„Pri tomto fyzickom útoku boli obaja muži zranení, jeden utrpel zranenia s predbežnou dobou liečenia 14 dní a druhý s dobou liečenia 4 až 6 týždňov. Mladíkovi bolo na základe dôkaznej situácie vyšetrovateľom Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Kežmarku vznesené obvinenie zo zločinu ublíženia na zdraví a z trestného činu ublíženia na zdraví spáchaných v súbehu s trestným činom výtržníctva,“ dodáva Jana Ligdayová. 

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Prešove nám z dôvodu prebiehajúceho vyšetrovania neposkytlo bližšie informácie k prípadu. Ako uviedla PR manažérka popradskej nemocnice Martina Pavlíková, obaja muži boli s poraneniami hlavy hospitalizovaní v Nemocnici Poprad.

Jeden z nich bol s ťažkým poranením hlavy prijatý na oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny a v pondelok 6. novembra bol preložený do Univerzitnej nemocnice Louisa Pasteura v Košiciach. Druhý muž utrpel ľahké poranenie hlavy a 6. novembra bol prepustený domov.


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: