Polícia prosí Prešovčanov o pomoc pri vyšetrovaní piatkovej nehody, následkom ktorej zahynula chodkyňa


Foto: Polícia prosí Prešovčanov o pomoc pri vyšetrovaní piatkovej nehody, následkom ktorej zahynula chodkyňa Foto: Facebook/Polícia SR - Prešovský kraj

V piatok 3. novembra krátko pred 17:00 hod. došlo v Prešove na Ulici Armádneho generála Svobodu na vyznačenom a osvetlenom priechode pre chodcov k zrážke osobného auta a chodkyne. Obaja účastníci nehody sa podrobili dychovým skúškam, ktorých výsledky boli negatívne.

Neskôr sa ale žene zhoršil zdravotný stav a nasledujúci deň na následky zranení zomrela. Polícia v danom prípade vedie trestné stíhanie za prečin usmrtenie, preveruje a skúma všetky okolnosti tejto tragickej udalosti.

Pre objektívne prešetrenie všetkých okolností žiada prípadných svedkov, ktorí majú akékoľvek informácie o nehode, aby sa ozvali členom policajného zboru na telefónnom čísle 158 alebo na 0961 80 3510.

„Svedkovia môžu oznámiť informácie aj osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo na našej Facebookovej stránke policajného zboru,“ doplnila informácie hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová s tým, že ďakuje za každú prejavenú pomoc. 


Prečítajte si viac:


Najnovšie správy