- 12. február 2024 o 12:30
V Poprade napadli dvaja mladíci 42-ročného muža. Kopali a udierali ho do celého tela
Vo štvrtok 8. februára fyzicky napadli mladíci vo veku 13 a 14 rokov muža. Napadnutého udreli do hlavy a kopli ho do chrbta, v dôsledku čoho spadol na zem. V útoku na 42-ročného muža pokračovali, na zemi ho kopali a udierali do celého tela.
Počas útoku mu strhli z ramena cestovnú tašku a utiekli preč. Polícia už krátko po čine vypátrala osoby podozrivé zo spáchania tohto protiprávneho konania. Chlapec vo veku 14 rokov bol obmedzený na osobnej slobode a umiestnený do cely policajného zaistenia.
„Popradský vyšetrovateľ vzniesol tomuto chlapcovi obvinenie za zločin lúpeže a na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie do väzby,“ uvádza Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Prešove v príspevku na sociálnej sieti.
Minútky zo Slovenska
- 25.04. Do baterkárne v Šuranoch už hľadajú zamestnancov. Platy od 2 300 eur, no aj povinnosť absolvovať školenie v...
- 25.04. OhniskO Fire Dining & Brew Bar sa zaradil sa medzi najlepšie reštaurácie. Ktoré ďalšie košické podniky excelovali?
- 25.04. VIDEO: Futbalové ihrisko v Stupave obsadila večer nečakaná tréningová zostava. Čo na to domáci klub?
- 25.04. FOTO: Ján Balciar, ktorý šéfoval tajným, predáva svoju luxusnú chatu v Nízkych Tatrách, jej cena aj vzhľad vás prekvapí
- 25.04. Od 1. mája platí zákaz alkoholu aj pre spolujazdcov. Pokuta až 650 €, no platí dôležitá výnimka
- 25.04. FOTO: Trnavčania spomínajú na podniky, ktoré im v meste najviac chýbajú. Na ktoré nedajú dodnes dopustiť?
- 25.04. Kam cez víkend v okolí Nitry? 5 tipov na jarné výlety s úžasnými výhľadmi, pri ktorých sa ani nezapotíte
- 25.04. Podozriví asfaltéri sa opäť objavili pri Žiline. Varuje pred nimi obec, na čo si dať pozor?
- 25.04. Dievčatku spadla zmrzlina na zem skôr, než si ju stihla vychutnať. Takúto reakciu košickej zmrzlinárne nečakali...
- 25.04. Neviete, kam sa vybrať na výlet? Na Podpoľaní stojí unikát, ktorý inde len tak nenájdete
- 25.04. Drzosť v Borskom Svätom Jure: Šofér dal auto do opravy, mechanik mu ho za chrbtom predal, cena vyráža dych
- 25.04. FOTO: Pálenie Ďura je na Považí stále živým zvykom. Pozrite sa, kde všade túto tradíciu môžete zažiť
- 25.04. Obyvatelia Podhradovej sa hnevajú na starostu, my nepatríme k Severu? Pozývajú ho, aby sa k nim prišiel pozrieť
- 25.04. Do práce sa pôjde aj 8. mája. Pozor, niektoré skupiny zamestnancov nedostanú ani euro navyše
- 25.04. Patrika zaujal muž v kostýme čarodejníka. Bystrický Harry Potter je medzi miestnymi dobre známy