Počas policajnej razie skončil s putami na rukách lekár sninskej nemocnice


Foto: Počas policajnej razie skončil s putami na rukách lekár sninskej nemocnice Foto: Nemocnica Snina

V pondelok 4. marca sa v skorých ranných hodinách na jednom zo sídlisk v Snine konal policajný zásah. Ten prebehol aj priamo v sninskej nemocnici na internom oddelení. Informuje o tom TV JOJ a dodáva, že prípad má súvisieť s drogami. Podľa konateľa nemocnice mal lekár, ktorý odchádzal v sprievode policajtov s putami na rukách, v tom čase službu. 

Nemocnica podľa TV JOJ nemá bližšie informácie k prípadu a pri vyšetrovaní poskytla maximálnu súčinnosť. Po nemocnici prebehli aj domové prehliadky v byte lekára a v garáži. Na mieste boli aj chemické laboratóriá, dôvodom bola bezpečnosť pri vykonávaní domových prehliadok. 

Ako uviedli obyvatelia bytovky pre TV JOJ, z bytu lekára viackrát cítili zápach podobný lepidlu. To, že môže ísť o drogy je podľa nich verejným tajomstvom. V prípade bolo okresným vyšetrovateľom začaté trestné stíhanie vo veci zločinu Nedovolená výroba omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.

„Nakoľko prebiehajú vyšetrovacie úkony nie je možné sa k prípadu bližšie vyjadriť,“ dodáva hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová.


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: