Stávkujúci v Tipsporte stavili najviac peňazí na Harabina. Kto má podľa nich najväčšiu šancu?


Foto: Stávkujúci v Tipsporte stavili najviac peňazí na Harabina. Kto má podľa nich najväčšiu šancu? Foto: Facebook: Peter Pellegrini, Ivan Korčok, Štefan Harabin

Prvé kolo prezidentských volieb sa na Slovensku uskutoční už 23. marca. O post hlavy štátu bojuje množstvo kandidátov, podľa väčšiny prieskumov a agentúr sa však bude rozhodovať len medzi dvomi. Najviac opýtaných ľudí by zatiaľ volilo Petra Pellegriniho alebo Ivana Korčoka.

Voľby sú zároveň príležitosťou pre ľudí, ktorí radi stávkujú. Agentúra Tipsport umožňuje vsadiť peniaze na predpokladaného víťaza a v prípade správneho tipu svoj vklad zniekoľkonásobiť. Vývoj aktuálneho kurzu ovplyvňuje každý ďalší tip.

Podľa stávkujúcich to aktuálne vyzerá, že najväčšiu šancu (60,74 %) na víťazstvo má Peter Pellegrini s kurzom 1,54. Po ňom nasleduje Ivan Korčok s kurzom 2,41, ktorý má podľa Tipsportu aktuálne šancu stať sa prezidentom len 38,81 percent. Podľa oficiálnych prieskumov je však rozdiel preferencií medzi kandidátmi omnoho nižší.


Niekto sa zjavne rozhodol vyskúšať šťastie, alebo je pevne presvedčený o víťazstve Štefana Harabina. Napriek tomu, že má podľa Tipsportu šancu na víťazstvo iba 0,38 % a jeho kurz je 245, ľudia naňho celkovo stavili 185 483 eur, čo je najviac zo všetkých kandidátov. Pre porovnanie, na Pellegriniho zatiaľ vsadili cez 142-tisíc eur a na Korčoka vyše 113-tisíc eur.

Ľudia okrem toho stávkujú aj na víťazstvo Matoviča, Kubiša, Danka a Kotlebu. Ich kurzy sa však pohybujú medzi 4-tisíc a 5-tisíc. Pokiaľ by teda jeden z nich zvíťazil, všetci, ktorí mu prejavili dôveru práve v Tipsporte, by získali slušný balík peňazí.


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: