Rekonštrukcia mosta na ulici Lesík delostrelcov v Prešove sa dotkne aj premávky MHD


Foto: Rekonštrukcia mosta na ulici Lesík delostrelcov v Prešove sa dotkne aj premávky MHD Foto: imhd.sk

Od soboty 16. marca vstúpia v Prešove do platnosti rozsiahle dopravné obmedzenia, ktoré súvisia s komplexnou rekonštrukciou mosta na ulici Lesík delostrelcov. Uzávierka mosta, ktorý je na jednom z hlavných cestných ťahov v meste, ovplyvní aj MHD.

Linka 35 a školský spoj E, ktoré premávajú po Rusínskej ulici na ulici Lesík delostrelcov budú od pondelka 18. marca odklonené na paralelnú ulicu Pod Táborom, ktorá sa nachádza až za úsekom dotknutým uzávierkou. Linka 35 a školský spoj E nebudú obsluhovať zastávky MHD Rusínska a Hobby Park. Náhradnou zastávkou MHD pre linku 35 je Martina Benku, pre školský spoj E je to zastávka MHD Jurkovičova.

„Na svojej obchádzkovej trase na ulici Pod Táborom pôjdu linka 35 aj školský spoj E expresne, teda bez zastavovania na zastávkach, a plynulo sa napoja až na najbližšej zastávke MHD – Lesík delostrelcov,“ uvádza Dopravný podnik mesta Prešov na internetovej stránke a dodáva, že cestovné poriadky budú na webe aktualizované a vo vozidlách bude aktualizované akustické hlásenie na dotknutých spojoch.


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: