V Prešovskom kraji bola rušná silvestrovská noc pre hasičov aj lekárov


Foto: V Prešovskom kraji bola rušná silvestrovská noc pre hasičov aj lekárov Foto: ilustračné

Pre prešovskách lekárov bol posledný deň v roku 2017 a začiatok nového roku 2018 náročný, od 22:00 hod. do 7:00 hod. ošetrili 22 pacientov vo veku od dvoch do 48 rokov. Informovala o tom hovorkyňa Fakultnej nemocnice s poliklinikou Jána Adama Reimana v Prešove Renáta Cenková. Ďalších 22 pacientov bolo pod vplyvom alkoholu. Hospitalizovaní boli iba traja, ostatných ošetrili lekári ambulantne. Popáleniny od pyrotechniky zaznamenali v dvoch prípadoch, išlo o ľahšie poranenia na predlaktí a tvári.


Hasiči v Prešovskom kraji boli privolaný k niekoľko menším požiarom a dopravným nehodám. O 22:00 hod. boli privolaní k požiaru šopy vo Veľkej Lomnici, ten sa ešte pred príchodom hasičov podarilo uhasiť. Zasahovali aj v Humennom, kde horelo drevo na dvore stavebnín v blízkosti skladu, v Snine zaznamenali požiar kontajnera.

K dopravným kolíziám došlo v Prešove, Humennom, Veľkej Lomnici, Spišskom Štvrtku a Hornom Smokovci, v Poprade vyťahovali zapadnuté vozidlo. Otvárali aj zaseknutý výťah v Bardejove. Policajti okrem menších roztržiek a dopravných nehôd v kraji mimoriadne závažné situácie nezaznamenali.


Prečítajte si viac:


Zdroj: dnes24.sk

Najnovšie správy