Ranč z Červenej Vody sa vyjadril k hrozivej víkendovej nehode: Mrzí nás to, rodinná akcia sa zmenila na tragédiu


Foto: Ranč z Červenej Vody sa vyjadril k hrozivej víkendovej nehode: Mrzí nás to, rodinná akcia sa zmenila na tragédiu Foto: Facebook/Polícia SR - Prešovský kraj

V obci Červená Voda v Sabinovskom okrese došlo v sobotu 25. mája k mimoriadnej udalosti. Počas spoločenskej akcie narazil 59-ročný Sabinovčan osobným autom na viacerých miestach do prítomných ľudí. Medzi zranenými boli aj tri deti. 

Vodič z miesta ušiel. Policajná hliadka ho v Sabinove vypátrala a obmedzila na osobnej slobode. Bol podrobený dychovým skúškam, výsledky všetkých presiahli dve promile.V prípade preukázania viny pred súdom mu hrozí trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov alebo doživotie. 


Ranč táto udalosť veľmi mrzí 

K nešťastnej udalosti sa vyjadril aj Ranč Majire z Červenej Vody. Mrzí ich situácia, ku ktorej cez víkend došlo. Ako uvádza, od rána bola na podujatí senzačná atmosféra, no rodinná akcia sa zmenila na tragédiu. Pre zlyhanie jednej osoby sa celý deň obrátil.

„Nemôžeme zmeniť, čo sa stalo, sme však vďační Bohu a hlavne záchranárom za to, že si plnili svoju povinnosť. Ďakujeme za rýchlu reakciu a duchaprítomnosť Vás, našich priateľov, rodiny,“ uvádza ranč v príspevku na sociálnej sieti.

Zranené deti sú podľa informácií ranča v stabilizovanom stave, mimo ohrozenia života. Zranení dospelí sú taktiež mimo ohrozenia života.

Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: