Ďalší Prešovčan chváli ORL pohotovosť v nemocnici: Ďakuje za bezbolestné ošetrenie plné smiechu a dobrej nálady


Foto: Ďalší Prešovčan chváli ORL pohotovosť v nemocnici: Ďakuje za bezbolestné ošetrenie plné smiechu a dobrej nálady Foto: fnsppresov.sk

Na Fakultnú nemocnicu J. A. Reimana v Prešove sa v poslednom čase sypú pozitívne reakcie. S ďalšou takou sa na sociálnej sieti podelil Prešovčan Tomáš. Ďakuje celému tímu na ORL pohotovosti, ktorý slúžil počas noci z piatka na sobotu (zo 7. na 8. júna).

Tomáš pozitívne hodnotí odborný, profesionálny, nesmierne empatický a ľudský prístup doktorky, vďaka ktorej zažil bezbolestné ošetrenie plné smiechu a dobrej nálady, a to aj napriek neskorej nočnej hodine. 

„Som hrdý na to, že v našej nemocnici máme personál, na ktorý môžeme byť právom pyšní, a to nehovorím len o tejto konkrétnej skúsenosti. Každý z nás možno nemá len takéto pozitívne skúsenosti, no som si istý, že každý lekár, v spolupráci s ďalším personálom, sa vždy pre pacienta snaží urobiť maximum,“ dodáva Tomáš.

Pre zdravotníkov a nemocnice je veľmi dôležité mať spätnú väzbu a v dnešnej dobe je veľmi povzbudzujúce pochváliť ich a poskytnúť im v prípade spokojnosti pozitívnu odozvu.

Prečítajte si viac: