Prvý deň na obľúbenom kúpalisku v Prešove odštartujú akciou. V sobotu sa okúpete lacnejšie


Foto: Prvý deň na obľúbenom kúpalisku v Prešove odštartujú akciou. V sobotu sa okúpete lacnejšie Foto: Plaza Beach Resort

Horúce letné dni, ktoré sú stále bližšie a bližšie, už zákonite lákajú k vode. Cesta k moru, jazeru, vodnej nádrži či na kúpalisko sa tak už o pár dní stane bežnou letnou zábavkou. Inak tomu nebude ani v Prešove. S priaznivou predpoveďou počasia na tento víkend sa začínajú otvárať letné kúpaliská a výnimkou nie je ani obľúbený Plaza Beach Rezort na prešovskom Solivare. 

Obľúbené prešovské kúpalisko otvára svoje brány už tento víkend. Prví návštevníci si horúce slnečné lúče pri osviežujúcej chladnej vode budú môcť užiť už túto sobotu. Ako tím Plaza Beach Rezort, slávnostná otváračka prebehne v plnej paráde. Rezort informoval, že slnečný víkend si tak môžu návštevníci kúpaliska užiť od 10:00 a svoje brány nechajú otvorené do 18:00.

Zdroj: Plaza Beach Resort

Prvým návštevníkom doprajú jedinečnú akciu

Rozhodli sa, že v rámci slávnostného otvorenia prvých návštevníkov odmenia neopakovateľnou akciou. Aj keď bežný celodenný vstup pre dospelú osobu v rezorte stojí 20 eur, len v sobotu sa jeho cena okreše o 50 percent. Rovnako tak to platí aj pre celodenný vstup detí, ktorého štandardná cena je 10 eur. V rámci slávnostného otvorenia sezóny si tak k celodennému lístku pre dospelého dostanete len za 10 eur. Vstupné pre dieťa od 6 do 14 rokov sa len v sobotu okreše na 5 eur za deň.


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: