Ešte pár dní môžete hlasovať aj za najlepšie zdravotné sestry z fakultnej nemocnice v Prešove


Foto: Ešte pár dní môžete hlasovať aj za najlepšie zdravotné sestry z fakultnej nemocnice v Prešove Foto: pexels.com

Zdravotnícke noviny Mediweb spustili prvý ročník ankety, ktorá si kladie za úlohu nájsť a oceniť najlepšie zdravotné sestry na Slovensku. Rozhodnutie prišlo po deviatich rokoch oceňovania lekárov v ankete Top lekári na Slovensku.

Ocenených bude deväť nemocničných sestier v troch kategóriách. Nominovaných je viac ako 200 zdravotných sestier, ktoré si podľa zdravotníckych zariadení, lekárov, komory sestier, kolegov, pacientov a iných, zaslúžia ocenenie v prvom ročníku ankety Zdravotníckych novín a časopisu Sestra. Ocenených je aj deväť sestrier z Fakultnej nemocnice J. A. Reimana v Prešove.

Hlasovať môže ktokoľvek, najviac za tri sestry v každej z troch kategórií (operačné odbory, internistické odbory a špecializované odbory). Osoba môže dať jednej sestre maximálne jeden hlas. Hlasovanie prebieha už len do štvrtka 20. júna do 24:00 hod. 


Z fakultnej nemocnice v Prešove sú v kategórii Operačné odbory nominované Jana Štoková (Oddelenie úrazovej chirurgie), Ľudmila Čengeriová (Oddelenie cievnej chirurgie) a Marta Chomjáková (Oddelenie op. sál a centrálnej sterilizácie). Svoj hlas v tejto kategórii môžete odovzdať TU

V kategórii Internistické odbory sú nominované Valéria Radačovská (Oddelenie infektológie), Katarína Balogová (Oddelenie dermatovenerológie), Viera Solárová (Oddelenie hermatológie). Svoj hlas v tejto kategórii môžete odovzdať TU

V tretej kategórii Špecializované odbory sú nominované Viera Nižniková (Oddelenie anesteziológie a int. medicíny), Tatiana Nižnianská (Oddelenie neurológie) a Zuzana Koscelníková (Oddelenie chirurgie). Svoj hlas v tejto kategórii môžete odovzdať TU.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: