- 19. jún 2024 o 14:00
Na diaľnici D1 medzi Popradom a Štrbou sa prevrátil kamión, vodič skončil v nemocnici
V utorok 18. júna v podvečerných hodinách došlo na diaľnici D1 medzi Popradom a Štrbou k dopravnej nehode. Na diaľnici sa prevrátil kamión, vodič sa zranil a skončil v nemocnici. O dopravnej nehode informuje TV JOJ.
Kamionista nezvládol ľavotočivú zákrutu a prevrátil sa nabok aj s celým nákladom dreva. Podľa TV JOJ mal vodič vyjsť z kabíny sám ešte pred príchodom záchranných zložiek. Postarali sa o neho hasiči aj posádka sanitky.
Na miesto vyslalo operačné stredisko vrtuľník. Lekár leteckej záchrannej služby bol na miesto nehody spustený palubným navijakom, no zranený kamionista bol nakoniec do nemocnice prevezený v sanitke. Diaľnica bola neskôr uzatvorená, aby mohla ťažká technika dostať kamión na kolesá. Diaľniční policajti vyšetrujú príčiny nehody.
Minútky zo Slovenska
- 20:10 Smrteľná nehoda neďaleko Banskej Štiavnice: Cyklista sa zrazil s policajtkou v aute, na mieste zomrel
- 20:10 Bánovce získali viac ako 600-tisíc eur na novú cyklotrasu, mesto chce posilniť prepojenie s okolitými obcami
- 20:10 Poslanca Jána Ferenčáka fyzicky napadli pred jeho dcérou, prehovoril o tom, čo sa stalo
- 20:10 Študenti rozhodli. Toto je Učiteľ roka 2025 na MTF STU v Trnave
- 20:10 Kde v Nitre pribudne nová Biedronka? Investor plánuje rozšírenie cesty, pribudnú aj parkovacie miesta
- 20:10 FOTO: Vedeli ste, že aj Žilinský kraj má svoj Yellowstone ? Farebné jazierka so sírnym zápachom pozná len málokto
- 20:10 PROGRAM: Košické Benátky, svetelná párty aj umenie v uliciach. Nenechajte si ujsť veľkolepé oslavy mesta Košice
- 19:10 Kaliňák prijal výzvu študentov na diskusiu: V Žiline bude čeliť otázkam maturantov
- 19:10 Od 1. mája platí zákaz alkoholu aj pre spolujazdcov. Pokuta sa vyšplhá až na 650 eur, no platí dôležitá výnimka
- 19:10 Poslanec Ľubomír Galko skončil na pohotovosti. Nešťastne spadol, vraj to brutálne bolelo
- 18:50 Chceš 4-tisíc eur? Stačí sa stať šoférom MHD v Bratislave. Dopravný podnik ponúka aj ďalšie benefity
- 18:45 Šéfa cudzineckej polície v Košiciach odviedli z práce policajti, ide o podozrenie zo zneužívania právomoci
- 18:20 Na jednej z levických ulíc dochádza k nechutným incidentom. Na ľudí niekto z okna paneláku leje vodu a hádže vajcia
- 18:20 V Lučenci došlo k takmer dokonalej lúpeži, prípad mal však nečakaný zvrat, zaskočil aj policajtov
- 18:20 Súd uzavrel prípad Adama z Nového Mesta, ktorý airsoftovou zbraňou strieľal na spolužiakov. Namiesto trestu dostal iba..