Prešovčanka prosí o pomoc: Jej mama mala v MHD vážnu nehodu, no nič si nepamätá. Skončila so zlomenými rukami
Používateľka Mária prosí Prešovčanov o pomoc. Cestujúci, ktorí boli v pondelok 28. októbra približne o 9:30 hod. na MHD zastávke Železničná stanica (smer Sibírska) v trolejbuse s číslom 38, by vedeli Márii pomôcť pri objasnení nehody.
„Moja mamka mala dosť vážnu nehodu, žiaľ, nepamätá si, čo sa stalo. Pamätá si, ako nastúpila do trolejbusu a potom až ako ju zdvihajú zo zeme,“ uvádza Mária, ktorá hľadá odpoveď na to, čo sa vlastne jej mame stalo.
Cestujúca sa pri zatiaľ neznámej nehode zranila, skončila so zlomenou pravou a ľavou rukou. Zranená žena musela podstúpiť operáciu z dôvodu výmeny kĺbu v ľavom ramene. Okrem toho má aj pomliaždeniny na hrudníku.
„Akoby ju niečo zrazilo, možno autobusové dvere zacvakli. Sú to len dohady, no radi by sme vedeli, čo sa jej stalo. Okrem iného sme v šoku, že jej nebola ani privolaná sanitka,“ uvádza Mária v príspevku a ďalej dopĺňa, že ju šofér zaviezol na Polikliniku Sekčov, kde ju ošetrili.
Malo ísť o starší autobus. „Kamery a ani senzor na dverách neboli. Či ju privreli dvere alebo ju niekto počas vystupovania zvalil zo schodov, nevieme. Tiež nám je záhadou, že má pravú stranu celú buchnutú s modrinami.“
Ak ste v daný deň a čas cestovali spomenutým trolejbusom a boli ste svedkom tejto udalosti, neváhajte Máriu kontaktovať. V súvislosti s touto udalosťou sme oslovili aj Dopravný podnik mesta Prešov, v prípade odpovede budeme článok aktualizovať.
Minútky zo Slovenska
- 09:30 Meteorológovia varujú pred vetrom v Bratislavskom kraji. Platí výstraha
- 09:25 Trh so športovým tovarom čaká zemetrasenie. Na Slovensko prichádza poľský gigant, prvú predajňu otvorí v Nitre
- 09:20 Cyklista v Súľovských skalách si pri páde polámal kosti, v Terchovej si zranil hlavu a stratil pamäť
- 09:15 Podľa nového zámeru ministra príde rodič pre záškoláctvo o príspevok. Dieťa patrí do školy, avizuje Erik Tomáš
- 09:00 FOTO: Zanedbané parkovisko v Krasňanoch sa mení na moderný priestor. Revitalizácia pred depom finišuje
- 09:00 FOTO: Videli ste už v lese veľké oválne diery v stromoch? Odborníci vysvetľujú, aké tajomstvo sa za nimi skrýva
- 09:00 Pozor, tieto autá môžu byť nebezpečné! SOI zverejnila zoznam, majitelia tátošov by mali okamžite konať
- 09:00 V Bytči sprístupnia unikátny vojnový bunker. Roky bol zasypaný, teraz sa zmení na atrakciu s oddychovou zónou
- 09:00 FOTO: Za jediný deň precestujete celé Slovensko, park miniatúr v Podolí odhaľuje hrady a zámky tak, ako ich už neuvidíte
- 08:15 FOTO: Colníci zaistili v trenčianskej trafike veľké množstvo podozrivého prášku, mladík skončil s obvinením
- 08:15 Do práce sa pôjde aj 8. mája. Pozor, niektoré skupiny zamestnancov nedostanú ani euro navyše
- 08:15 Na košickom Jazere rastie niečo nové, šikovný sused pripravil pre ostatných zaujímavú vizualizáciu. Čo oni na to?
- 08:15 Žilinská polícia varuje pred premysleným podvodom. Žena „investovala“ 12-tisíc eur, zobrali na ňu aj pôžičku
- 08:15 S poslancom Lacom Mazánom (†49) z Dvorov nad Žitavou, ktorý zahynul po zrážke s kamiónom, sa rozlúčia aj motorkári
- 08:15 Obec pri Trnave varuje pred podozrivými osobami, ponúkajú asfaltové práce. Svedkovia hovoria aj o nátlaku