• 4. august 2025 o 16:40

FOTO: Policajti zastavili na diaľnici podozrivého Sabinovčana. Našli u neho sáčok s kryštalickou látkou a neznámu sušinu

FOTO: Policajti zastavili na diaľnici podozrivého Sabinovčana. Našli u neho sáčok s kryštalickou látkou a neznámu sušinu
Foto: FB/Polícia SR – Prešovský kraj

Ešte minulý týždeň zadržala kriminálna polícia OR PZ Prešov 37-ročného Sabinovčana, ktorý bol zastavený na výjazde z diaľnice D1 v smere z Košíc na Prešov.

Dôvodom tohto policajného zásahu bolo podozrenie z drogovej trestnej činnosti. Pri kontrole zadržaný muž dobrovoľne vydal sáčok s kryštalickou látkou, sušinu neznámeho pôvodu a ďalšie predmety súvisiace s touto nezákonnou činnosťou. 

Vyšetrovaním bolo zistené, že viedol vozidlo napriek zákazu činnosti, čím sa dopustil aj prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia

„Vyšetrovateľ vzniesol 37-ročnému mužovi obvinenie pre trestný čin neoprávnené prechovávanie omamnej a psychotropnej látky a trestný čin marenie výkonu úradného rozhodnutia,“ doplnila krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová. 


Minútky zo Slovenska