V Starom Smokovci z rekonštruovaného hotela zmizlo náradie, zlodej ukradol skrutkovače ale i vŕtačku


Foto: V Starom Smokovci z rekonštruovaného hotela zmizlo náradie, zlodej ukradol skrutkovače ale i vŕtačku Foto: ilustračné

Počas rekonštrukcie hotela v Starom Smokovci zlodej z jeho priestorov ukradol náradie. Vchodové dvere boli uzamknuté, zlodej ich vypáčil a vošiel do hotela kde z viacerých častí odcudzil náradie. Spôsobená škoda bola vyčíslená na približne 800 eur. Popradský vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre zločin krádeže.

„Popradskí kriminalisti vyšetrujú krádež rôzneho náradia z priestorov jedného z rekonštruovaných hotelov v Starom Smokovci. Ku krádeži malo dôjsť v období od 11.03.2018 do 17.03.2018. Doposiaľ neznámy páchateľ násilne prekonal riadne uzamknuté vchodové dvere, cez ktoré vošiel do priestorov hotela. Odtiaľ potom z rôznych častí ukradol prenosný elektrický ohrievač, elektrickú ručnú vŕtačku, elektrickú ručnú rozbrusovačku, sadu rezných kotúčov na kameň a železo, sadu gola kľúčov a sadu montážnych vidlicovo prstencových kľúčov, sadu skrutkovačov, 4 ks klieští a skúšačku elektrického napätia,“ uviedlo Daniel Džobanik, hovorca KR PZ v Prešove.

 


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac:Zdroj: KR PZ Prešov