FUNNY BALLS SHOW, uletená balónová hudobno-interaktívna show pre celú rodinu čoskoro v Prešove


Foto: FUNNY BALLS SHOW, uletená balónová hudobno-interaktívna show pre celú rodinu čoskoro v Prešove Foto: PKO Čierny orol Prešov

Všetky mamičky a oteckovia vedia, čo ich dieťa poteší!? Samozrejme áno, balón! A predstavte si, že je ich tisíc? A desať tisíc? Budete chcieť ešte viac a krajšie?

Rozprávková krajina Balónsko je zázračná krajina, v ktorej sa môže za niekoľko sekúnd zdvihnúť nálada každému dieťatku vo veku od jedného do 101 rokov. Spoločnosť Like Production Europe pozýva všetkých kto má rád zábavu a zázraky na uletenú balónovú hudobno-interaktívnu show Funny Balls Show!


Nezvyčajne farebné, vzdušné dekorácie a kostýmy. Obrovský balónový hrad a vodopád, gigantické magické gule s prekvapením, guľový portál, v ktorom miznú a objavujú sa ľudia, a samozrejme magická hudba, klauni a mímovia! Vaše dieťa si to zamiluje! Nakoľko sa bude nachádzať v rozprávkovej krajine plnej zázrakov a zábavy.


Na vás čaká zábavné dobrodružstvo spolu s princeznou Balónettou, kráľom Balóniom, lietajúcim drakom a jeho kamarátmi! Skrátka navštívte najzázračnejšiu a najneobvyklejšiu krajinu Balónsko a vychutnajte si skvelé dobrodružstvo!

Vstupné : 7.- €


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo
Miesto: Kino SCALA Prešov
Dátum: 24.05.2018 - 17:00


Prečítajte si viac:Zdroj: PKO Čierny orol Prešov